Logo
  1. Úvod
  2. Křovinořezy, Vyžínače
  3. Křovinořezy motorové
  4. Farmářské
  5. ACTIVE 3,5 4T B křovinořez hřídelový se 4-dobým motorem

ACTIVE 3,5 4T B křovinořez hřídelový se 4-dobým motorem

  • Doprava ZDARMA
ACTIVE 3,5 4T B křovinořez hřídelový se 4-dobým motorem
ACTIVE 3,5 4T B křovinořez hřídelový se 4-dobým motorem

Efektivní hřídelový křovinořez poháněný 4-dobým spalovacím motorem s nízkou hladinou hluku motoru, výkonem 1,18Kw a perfektním vyvážením vhodným na d... celý popis
Dostupnost
Na dotaz
Běžná cena
13 890 Kč
Cena bez DPH
10 322 Kč
12 490 Kč
Číslo produktu:03354T02
EAN kód:8595557900832
Kompletní specifikace

Efektivní hřídelový křovinořez poháněný 4-dobým spalovacím motorem s nízkou hladinou hluku motoru, výkonem 1,18Kw a perfektním vyvážením vhodným na dlouhou práci kolem rodinných domků, parků a golfových hřišť. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem. Součástí výbavy je speciální patentovaná poloautomatická strunová hlava s jednoduchým a rychlým návinem nové struny při výměně, plus žací nůž a ramenní popruh. Ochranný kryt ACTVE-Combi pro travní žací kotouče a strunovou hlavu.
Čtyřtaktní křovinořezy Active jsou osazeny špičkovými japonskými motory SUBARU Robin, které patří k nejlehčím (2,8 kg) a nejvýkonnějším motorům ve své kategorii. Oproti objemově srovnatelným dvoutaktním křovinořezům produkují o 90% menší množství splodin a mají rovněž o 40% nižší spotřebu paliva. Křovinořez je vybaven mechanickým dekompresním systémem umožňujícím snadný start. Motor křovinořezu má tlakové mazání s oddělenou olejovou komorou, což umožňuje naklánět stroj do jakékoliv polohy. Díky pozoruhodnému kroutícímu momentu 1,76 N.m se stroj nezalekne ani velmi bujného a hustého porostu. Celkový dojem umocňuje tichý kultivovaný chod motoru s nízkou úrovní vibrací. Každý křovinořez Active je vybaven ojedinělou patentovanou strunovou hlavou TAP&GO, kterou je možné navinout bez nutnosti její demontáže.

Parametry

Objem motoru:33.5 cm3
Max. výkon motoru:1,6 Hp/1,18 kW
Model motoru:4-takt, SUBARU Robin Japan
Startování:Ruční tahací startér
Držadlo:Bike
Objem nádrže:0.65 l
Objem olejové nádrže:0.1 l
Záběr nože:255 mm
Záběr struny:400 mm
Kovová hřídel:ANO
Ramenní popruh:ANO
Průměr tuby hřídele:26 mm
Strunová hlava:Poloautomatická
Žací nůž:2-zub
Standardní výbava:Ramenní popruh, 2-zubý nůž
Hmotnost:7.2 kg
Záruka:4 roky

Vlastnosti

DIGITÁLNÍ ZAPALOVÁNÍ

Pro lepší výkonnost bylo speciálně vyvinuto firmou Active digitální zapalování. Toto digitální zapalování zaručuje snadnější startování motoru za každých podmínek, čistší motor a nižší emise.

Motor SUBARU Robin

Čtyřtaktní křovinořezy Active jsou osazeny špičkovými motory SUBARU Robin, které patří k nejlehčím (2,8 kg) a nejvýkonnějším (1,18 kW) motorům ve své kategorii. Oproti objemově srovnatelným dvoutaktním křovinořezům produkují o 90 % menší množství splodin a mají rovněž o 40 % nižší spotřebu paliva. Křovinořez je vybaven mechanickým dekompresním systémem umožňujícím snadný start. Motor křovinořezu má tlakové mazání s oddělenou olejovou komorou, což umožňuje naklánět stroj do jakékoliv polohy. Díky pozoruhodnému kroutícímu momentu 1,76 N.m se stroj nezalekne ani velmi bujného a hustého porostu. Celkový dojem umocňuje tichý kultivovaný chod motoru s nízkou úrovní vibrací.

PALIVOVÁ NÁDRŽ

Větší víčko od palivové nádrže umožňuje snadnější plnění. Hadičky jsou vyrobeny z Vitonu, což je speciální materiál odolný vůči korozi bezolovnatého benzínu a vůči vysokým teplotám. Speciální zařízení k zamezení úniku výparů.

POPRUHY

Byly navrženy pro zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti obsluhy. Pro všechny křovinořezy vyhovují patentované ACTIVE nylonové hlavy a platinová struna.

PŘEVOD

Převody jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, lehkého, ale velmi odolného. Kloubové hřídele mají 6 samo-mazacích průchodek, které snižují vibrace. Všechny tyto funkce zaručují maximální komfort obsluhy.

PŘEVODOVKA

Spolehlivé velmi odolné převodovky konstruované tak, aby odolaly i maximálním pracovním podmínkám.

SPOJKA

Všechny křovinořezy značky ACTIVE (kromě modelů 2,5 a 2,9) jsou vybaveny velmi odolnou 78mm spojkou se dvěma čelistmi. Silná spojka zajišťuje delší životnost a zaručuje, že všechen výkon je přenesen do řezacího zařízení.

RUKOJEŤ

Pogumovaná ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje nejlepší pracovní komfort. U-rukojetě ACTIVE jsou nastavitelné na každé straně zvlášť.

Katalog internetových obchodů
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.